Ojamaa aitas Legia viigini

Mariel Gregor
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Varssavi Legia Facebooki leht

Nädal tagasi vigastada saanud ja Eesti jalgpallikoondise mängudest eemale jäänud Henrik Ojamaa naasis ootamatult kiiresti väljakule, aidates Varssavi Legia 1:1 viigini Wroclawi Slaskiga.

67. minutil penaltist kaotusseisu jäänud Legia peatreeneri Henning Bergi vastus võõrustajate tabamusele hõlmas Ojamaa mängusekkumist, sest viis minutit hiljem jooksis nädalase vigastuspausi pidanud eestlane ehk veidi ootamatult väljakule, vahendab Soccernet.ee.

Otsus ei olnud halb - kuigi Ojamaa väravas rolli ei mänginud, suutis Legia 83. minutil tabelis alumises pooles ellujäämise eest võitleva vastase vastu viigipunkti päästa.

25. vooru järel jätkab Legia tabeliliidrina, edestades kaotanud Krakowi Wislat nüüd kuue punktiga.