Rakvere tuli raskest seisust välja ja võttis veerandfinaalis esimese võidu TTÜ üle

Rakvere VK meeskond.
Rakvere VK meeskond. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistlustel tuli Rakvere meeskond täna välja raskest seisus ja alistas veerandfinaalseeria kolmandas mängus 3:2 TTÜ.

Kaks esimest mängu võitnud TTÜ võitis ka tänases mängus kaks esimest geimi, ent siis suutsid Rakvere mängijad võita kolm geimi järjest ja mänguvõidu abil tüürida seeria neljandasse kohtumisse.

Seisuga 3:2 lõppenud mängus kogusid Rakvere mehed esimestes kaotusgeimides vastavalt 23 ja 22 punkti, järgmises kolmes geimis said geimid kaotanud TTÜ mehed omakorda kirja 22, 18 ja 12 punkti.

Veerandfinaalseeria neljas mäng peetakse neljapäeval Tallinnas.