Flora alistas koduväljakul kindlalt Tartu Tammeka

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Postimees.ee

Eesti meeste jalgpalli meistriliigas oli täna kavas üks kohtumine, milles FC Flora alistas koduväljakul 3:0 Tartu Tammeka.

Kodumeeskond sai juhtima juba kaheksandal mänguminutil, kui täpne oli Albert Prosa. Avapoolaeg lõppeski võõrustajate minimaalsel eduseisul, aga kohtumise lõpus suudeti Tartu klubile ära lüüa veel kaks tabamust: 86. minutil oli taas täpne Prosa, 89. minutil sai jala valgeks Zakaria Beglarišvili.

Jalgpalli meistriliiga jätkub homme, kui kavas on neli mängu. Postimees.ee teeb otseülekande Paide Linnameeskonna - Nõmme Kalju mängust.