Liiviku ja Rooba koduklubi pääses otse veerandfinaali

Siim Liivik (vasakul) ja Robert Rooba Espoo Bluesi särgis.
Siim Liivik (vasakul) ja Robert Rooba Espoo Bluesi särgis. Foto: Espoo Bluesi Facebooki leht

Eesti jäähokimängijate Siim Liiviku ja Robert Rooba koduklubi Espoo Blues sai Soome meistrivõistluste põhiturniiril kuuenda koha ning pääses viimasena otse veerandfinaali.

Eile peetud viimases voorus kaotas Blues võõrsil Jyväskylä JYP-ile 1:2 (0:0, 1:1, 0:1). Bluesi neljandasse ründekolmikusse kuulunud Liivik sai vastase ründamise eest kolmanda kolmandiku lõpus 5+20 minutilise karistuse. Rooba seekord kaasa ei teinud, vahendas ERR Sport.

Blues kogus 60 mänguga 93 punkti ning kohtub nelja võiduni peetavas veerandfinaalseerias põhiturniiril 101 silmaga kolmanda koha saanud Rauma Lukkoga. Praeguseks on paigas veel üks veerandfinaalpaar, mille moodustavad Lappeenranta SaiPa ja JYP.