Klavan ja Augsburg said Schalkelt valusa kaotuse

Klaas Jan Huntelaari kaks väravat tõid Schalkele võidu. Tagaplaanil Ragnar Klavan Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai Ragnar Klavani koduklubi Augsburg valusa 1:2 kaotuse lähikonkurendi Schalke 04 käest.

Mäng algas Augsburgi jaoks hästi, sest Tobias Werner viis kodumeeskonna juba viiendal minutil juhtima. Poolajale mindi siiski viigiseisul, kuna Schalke poolelt oli 33. minutil täpne Klaas Jan Huntelaar. Teise poolajal alguses lõi Huntelaar teise värava ning vormistas lõppskoori.

Liigatabelis kerkis 47 punkti kogunud Schalke hetkel kolmandaks. Augsburg on 38 punktiga kuues. Tabel on aga tihe ja tänaste ja homsete 25. vooru mängudega võivad mitmed meeskonnad eestlase koduklubist mööda tõusta.