Frank Liivak.
Frank Liivak. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti U21 jalgpallikoondise ründaja Frank Liivak lõi Itaalias Primavera liigas oma koduklubi Napoli eest esimese värava, kui koduväljakul viigistati 2:2 Palermoga.

Liivak viis Napoli kohtumise 21. minutil juhtima. Hiljem Palermo viigistas ja läks mängu omakorda ise juhtima, kuid Napolile päästis viigi Mario Prezioso tabamus 78. minutil.

Primavera liiga kujutab endast U20 vanuseklassi Itaalia meistriliigat. Napoli hoiab hetkel C-grupis 33 punktiga neljandat kohta. Esikohal on Lazio.

Liivak on nüüd Napoli eest löönud kaks väravat ja mõlemad Palermo vastu. Esimene tabamus sündis karikasarjas.