Korvpalli Balti liiga tiitlikaitsja pudenes konkurentsist

Ventspils (sinises) ja Tartu Rock FIBA Eurochallange turniiril peetud kohtumises. Foto: Margus Ansu

Korvpalli Balti liiga tiitlikaitsja Ventspils pudenes veerandfinaalis konkurentsist, jäädes kahe mängu kokkuvõttes kolme punktiga alla Šiauliaile.

Veerandfinaali avakohtumise võitis Šiauliai kodusaalis 6 punktiga. See tähendas et Ventspils vajas edasipääsuks vähemalt 7-punktilist võitu. Kodusaalis said lätlased küll võidu, kuid ainult 3-punktilise 71:68, mistõttu jäi poolfinaaliuks lätlaste jaoks suletuks, kirjutab basket.ee.

Šiauliai poolelt viskasid Derek Needham 18, Travis Leslie 16 punkti. Ventspilsi poolt tõid Ronald Zakis 14 ning Harvey Jeray Grant 13 silma.

Šiauliai kohtub Balti liiga poolfinaalis Tampere Pyrintöga. Teises poolfinaalis ootab Prienai TonyBet vastast paarist TÜ/Rock - Pieno Žvaigzdes.