Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Final Four jääb mängimata: Tartu Rock kaotas kodusaalis otsustava veerandfinaali Szolnoki vastu

Mäng on lõppenud!

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Korvpalli Eurochallenge’i sarjas selgitati tänases veerandfinaalis Final Four turniirile pääseja, kui Tartu Ülikool/Rocki meeskond võõrustas kodusaalis ungarlaste Szolnoki Olaj’d. Kahe võiduni mängitava seeria kolmandas otsustavas matšis jäi seisuga 78:60 peale külalismeeskond.

Kohtumine algas võrdselt: avaveerandi kaotas Rock 14:16 ja poolajaks oldi taga 29:32. Kolmandal veerandajal suutsid tartlased visata kodusaalis 10 punkti, samas kui külalised Ungarist said oma mängumootori paremini käima ja nii oli enne viimast kümmet minutit seis 39:51. Viimasel veerandajal Rockil enam korralikuks võitluseks jaksu ei jagunud ja nii vormistasid Szolnoki mehed kindla võidu, mängu lõppskooriks jäi Rocki poolt vaadatuna 60:78. Seega pääses seisuga 2:1 Eurochallenge'i Final Four turniirile Szolnoki meeskond.

Rocki parimana viskas täna 12 punkti Gert Dorbek, 11 silma lisas Tanel Kurbas ja 10 punkti Augustas Peciukevicius. Szolnoki meeskonna resultatiivseimaks oli 18 punktiga Justin Holiday.

Rock - Szolnoki

-

Tartu Ülikooli spordihoone on rahvast pungil ning suure korvpallilahingu alguseni jääb veidi enam kui kümme minutit

14:16

Rock ei saa mitmel korral järjest kätte oma lauda ja lõpuks kaks punkti külalistele

29:32

Rocki parimana on Dorbek visanud 12 punkti. Dilyse arvel on 5, Kurbase ja Simpsoni arvel 4 punkti. Meeskonna liidrid Peciukevicius, Talts ja Kriisa pole seni kätt valgeks saanud. Joosep Toome pole samuti ühtegi punkti visanud, kuid tema arvel on juba neli viga

29:32

Szolnoki resultatiivseim on ungarlane Marton Bader, kelle arvel on 10 punkti, neist 8 on ta toonud vabavisetest

Kohtumine on lõppenud

Rock võitis eelmise nädala teiseipäeval peetud avakohtumise koduväljakul 87:83, Ungaris peetud kordusmatši võitis Szolnok 80:73.

Tänase kohtumise võitja tagab endale pääsme nelja meeskonna finaalturniirile, kuhu on juba pääsenud Ljubertsõ Triumph, Reggio Emilia ning Royal Hali Gaziantep. Rocki ja Olaj vahelise duelli võitja kohtub poolfinaalis Ljubertsõ Triumphiga.

Postimees.ee hoiab lugejaid kell 19.00 algava kohtumise käiguga kursis.