Chelsea ja Madridi Real jõudsid Meistrite liigas veerandfinaali

Madridi Reali mängijad.
Madridi Reali mängijad. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna taaskord kaks veerandfinalisti, kui Chelsea alistas 2:0 Galatasaray ning Real võitis kodus 3:1 Schalket. Kokkuvõttes pääses Chelsea veerandfinaali seisuga 3:1 ja Real koguni 9:2.

Chelsea - Galatasaray 2:0 (Eto'o 4., Cahill 42.)

Madridi Real - Schalke 04 3:1 (Ronaldo 21., 74., Morata 75. - Hoogland 31.)

Mängude käigud:

Tänaste Meistrite liiga mängude alguseni on jäänud pool tundi.

Chelsea - Galatasaray
Chelsea meeskonna algkoosseis:
Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Willian, Oscar, Hazard,
Galatasaray meeskonna algkooseis: Muslera, Felipe Melo, Selçuk Inan, Sneijder, Drogba, Alex Telles, Burak Yilmaz, Chedjou, Semih Kaya, Eboue, Yekta Kurtulu

Madridi Real - Schalke
Reali algkoosseis:
Casillas, Varane, Ramos, Coentrao, Ronaldo, Xabi Alonso, Nacho, Jese, Morata, Isco
Schalke algkoosseis: Faehrmann, Hoogland, Hoewedes, Matip, Kolasinac, Ayhan, Neustaedter, Obasi, Meyer, Draxler, Huntelaar.

Mängud on alanud - täna selguvad järjekordsed kaks veerandfinalisti!

Chelsea - Galatsaray 1:0
4. mänguminut - Eto'o viib Chelsea juhtima!

Real - Scahlke 0:0
Avakohtumise võõrsil koguni 6:1 võitnud Real pole koduväljakul kiirustama hakanud

Real -Schalke 1:0
22. mänguminut - Ronaldo viib kodumeeskonna ette! Mängu raskest olukorrast alustanud Schalke on kukkunud juba avapoolajal veel suuremasse auku

Real - Schalke 1:0
28. mänguminut - Schalke kaotab palli ja Realil hea kontrarünnaku võimalus, Bale annab söödu värava ees täiesti vabana olnud Moratole, aga noor mängumees lööb mööda

Real - Schalke 1:1
31. mänguminut - Hoogland pakub rõõmu ka Saksamaa meeskonna fännidele ja viigistab tänase mänguseisu

40. mänguminut - Huntelaaril hea võimalus Schalke juhtima viia, aga lööb siiski mööda ja nõuab nurgalööki, mida mängu peakohtunik ei anna

Chelsea - Galatasaray 2:0
42. mänguminut
- Cahill vormistab avapoolaja lõpus Chelsea poolt peale pandud surve väravaks!

Real -Schalke 1:1
45+1 mänguminut - Real on asunud avapoolaja lõppu ootama ja veeretab palli, Schalkel avaneb veel hea võimalus, aga Huntelaar põrutab palli värava eest kõrgustesse

Avapoolaeg on lõppenud

Ka selles mängus on avapoolaeg lõppenuks vilistatud

Mõlemas kohtumises on alanud teised poolajad

51. mänguminut - Ronaldol hea võimalus, aga Saksamaa meeskonna väravavaht tõrjub hästi

55. mänguminut
- Real püsib palliga pikalt Schalke meeskonna värava all, aga korraliku pealelöögini ei jõuta

57. mänguminut - Höwedes saab veidike vigastada ja lahkub, mängu tuleb Papadopoulos

65. mänguminut
- Ramos on Schalke karistusala lähedal pikali maha tõmmatud ja Realile heast kohast karistuslöök

66. mänguminut
- Ronaldo karistuslöök läheb müürist üle otsajoone ja Realile nurgalöök

66. mänguminut - Reali nurgalöögist midagi ohtlikku ei sünni

Real - Schalke 2:1
74. mänguminut - Ronaldo saab Bale'ilt palli ja võtab üksinda mitu Schalke meest ette ja skoorib.

Real - Schalke 3:1
75. mänguminut - Real jätkab korraliku tulevärgiga!

Avapoolajal hea võimaluse saanud Morata saab lõpuks jala valgeks, sest Ronaldo kõmmutab vasakult äärelt latti ja tagasi põrganud palli saab Bale'i söödust just Morata, kes seekord ei eksi

70. mänguminut
- Schalke on endiselt juhtimas

82. mänguminut
- Bale saab värava eest proovida, aga lööb mööda

83. mänguminut
- taas hea võimalus Realil, aga Schalke õnneks seekord väravat ei sünni

90. mänguminut - kohtumine on lõppenud! Kokkuvõttes pääseb Real veerandfinaali tulemusega 9:2.

Chelsea- Galatasaray 2:0
90. mänguminut -
Inglismaal antakse mängule kolm lisaminutit

90+3 mänguminut - kohtumine vilistatakse lõppenuks! Kokkuvõttes pääseb veerandfinaali seisuga 3:1 Chelsea

Tänastes duellides lähevad vastamisi Londoni Chelsea – Istanbuli Galatasaray ning Madridi Real – Schalke 04.

Avakohtumises viigistasid Galatasaray ja Chelsea esimese koduväljakul 1:1, Real alistas võõrsil vastased aga koguni 6:1.

Kui eelmisel nädalal langesid Meistrite liigas konkurentsist kaks Inglismaa meeskonda (Londoni Arsenal jäi alla Müncheni Bayernile ja Manchester City kaotas FC Barcelonale), siis Chelseal on täna võimalus esimese Inglismaa tiimina tagada Euroopa tugevaimas klubisarjas koht kaheksa parema seas.

Inglismaa klubidest püsib konkurentsis veel Manchester United, kes kohtub homme kreeklaste Piraeuse Olympiacosega, koduväljakul mängiv ManU on aga raskes seisus, kuna avamäng kaotati võõrsil 0:2.

Mõlemad kohtumised alagavad Eesti aja järgi kell 21.45!