Dmitri Kruglov
Dmitri Kruglov Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondislane Dmitri Kruglov realiseeris Aserbaidžaani karikavõistlustel mängujärgse penalti, aidates oma koduklubil Ravanil poolfinaali pääseda, vahendab soccernet.ee.

Ravan oli veerandfinaali avamängus FK Bakuule 0:1 alla jäänud, aga võitis tänu 85. minuti väravale sama skooriga korduskohtumise. Kruglov kuulus oma meeskonna põhikoosseisu.

Penaltiseerias oli Eesti koondislane Ravani kolmas lööja ja virutas palli kindlalt lati alla. Haruldaselt täpses seerias sahises võrk 16 korda järjest, enne kui Ravani puurilukk lõpuks vastaste üheksanda löögi tõrjus.

Vaata mängu kokkuvõtet (Kruglovi penalti 3.39 peal).