Selver alistas poolfinaalide tasavägises avalahingus TTÜ

TTÜ (vasakul) ja Selveri meeskondade vaheline kohtumine.
TTÜ (vasakul) ja Selveri meeskondade vaheline kohtumine. Foto: Toomas Tatar

Täna algasid Eesti meeste võrkpalli meistrivõistlustel poolfinaalid. Kui ühe finalisti selgitavad omavahel Tartu Bigbank ja VK Pärnu, siis teine finalist selgub pealinnaklubide omavahelisest heitlusest, kus on vastamisi Tallinna Selver ja TTÜ. Selveri ja TTÜ vahelise poolfinaalseeria avamängu võitis täna seisuga 3:2 Selver.

Esimese geimi võitis üsna kindlalt 25:19 TTÜ, teises geimis oli omakorda seisuga 25:20 parem Selver Kolmas geim kuulus taas TTÜle, seekord seisuga 25:21, ent neljandas geimis haaras mängu lõpuni initsiatiivi endale Selver, kes võitis neljanda geimi 25:17 ja viienda geimi 15:10.

Mängu käik: (Selver -TTÜ)

Tere, head võrkpallisõbrad! Poolfinaalseeria avamäng Tallinna Selveri ja TTÜ vahel on peagi algamas.

Mäng on alanud!

2:2

Kohtumine on alanud tasavägiselt.

8:6

Meelis Kivisilla punkt viib mängu esimesele tehnilisele pausile ja Selver on kahe punktiga juhtimas.

8:10

Rätsep teeb hea serviseeria ja TTÜ mängib kindlalt, saades omakorda kahe punktiga juhtima

14:21

Selveri mehed ei ole oma mängu veel käima saanud ja Avo Keel on sunnitud taas aja maha võtma

17:22

Hindrek Pulk teeb mitu head sooritust järjest ja Selver saab veidike lähemale

19:25

TTÜ võidab esimese geimi

Kuigi Selver alustas mängu kindlamalt, sai TTÜ pärast esimest tehnilist time-outi initsiatiivi ning ohjad enda kätte ja sissemängitud edu suudeti lõpuni hoida. Geimi lõpupoole ärkas veidike ka Selveri meeskond, ent terve hooaja meeskonda vedanud Hindrek Pulk täna oma parimate päevade väärilist esitust veel näidanud pole

8:7

Pulk toob Selverile punkti ja esimesele tehnilisele pausile minnakse taas Selveri kerges eduseisus

11:10

Selver hoiab väikest initsiatiivi, aga TTÜ ei lase kodumeeskonda eest ära

14:11

Selver on saanud kolme punktiga juhtima ja TTÜ peatreener võtab aja maha

16:11

Teist geimi on valitsemas Selver ja viie punktiga juhitakse, kui on aeg teiseks tehniliseks time-outiks

25:20

Selver kasutab kohe esimese geimpalli ära ja võidab teise geimi, mäng täna viigis 1:1

Teises geimis sai taas mängu paremini käima Selver ja kuigi TTÜ suutis veel geimi lõpus 19:19 viigiseisuni jõuda, ei andnud kodumeeskond initsiatiivi ära ja võttis täna oma esimese geimivõidu

0:0

Kolmas geim on alanud

4:0

Selver alustab kolmandat geimi hästi ja TTÜ peatreener võtab kohe kiirelt aja maha

Teises tänases poolfinaalis on kodus mängiv Tartu meeskond võitnud numbritega 25:21 esimeses geimis Pärnu meeskonda

21:25

Nõmmsalu toob TTÜle ka viimase vajaliku punkti ja TTÜ võidab kolmanda geimi, juhtides nüüd seisuga 2:1

0:0

6:3

Sarnaselt kolme varasema geimiga algab ka neljas geim Selveri juhtimisel

8:4

Esimene tehniline time-out

Teises tänases vastasseisus on Tartu kaotanud kodus teise geimi 20:15, seal on mänguseis 1:1 viigis