Üllatus koduses jalgpalliliigas: Infonet alistas FC Flora

FC Flora mängijad.
FC Flora mängijad. Foto: Toomas Tatar

Jalgpalli meistriliigas valmistas täna peetud mängus üllatuse Infoneti meeskond, kui 3:2 suudeti võita FC Florat.

Infonet läks kohtumist 17. minutil Maksim Lipini väravast juhtima ja 25. mänguminutil viis Kouadio külalised juba kahe väravaga juhtima. Teise poolaja alguses suutsid Flora mängumehed hea surve peale panna ja Albert Prosa 49. ning Taavi Rähna 53. mänguminuti väravad tegid seisuks 2:2.

Otsustava väravaga sai 84. minutil hakkama Infoneti mängumees Eduard Golovljov, kes külalistele väärtusliku 3:2 võidu tõi.