Schalke tõusis Saksamaal teisele kohale

Schalke mängumehed
Schalke mängumehed Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas võitis Schalke eile õhtul koduväljakul 2:0 Berliini Herthat ning tõusis hetkel liigatabelis teisele kohale.

Schalke läks kohtumist juhtima 16. minutil, kui täpne oli Chinedu Obasi. Lõppskoori vormistas Klaas Jan Huntelaar teise poolaja alguses.

Schalke on nüüd kogunud 54 punkti. Vähemalt kuni tänase õhtuni tõusti tabelis mööda 52 punkti kogunud Dortmundist, kes peab oma 28. vooru mängu täna kell 16.30 Stuttgarti vastu.

Kaheksandal kohal asuv Ragnar Klavani koduklubi Augsburg heitleb täna seitsmendal positisoonil asuva Mainziga, võidu korral tõuseks eestlase meeskond rivaaidest mööda.