Familia/Võru sai veerandfinaali avamängus kindla võidu

Võrkpall.
Võrkpall. Foto: SCANPIX

Täna sai alguse Eesti naiste  võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria Famila/Võru VK ja Audentese SG/Noortekoondise vahel ning oodatud 3:0 võidu võttis Võru naiskond.

Avageimi võitis Võru mäekõrguse eduga 25:9, kuid teise napilt 25:23. Kolmandas geimis pani Võru naiskond jällegi oma ülekaalu selgelt maksma, võidunumbrid 25:13, vahendab volley.ee.

Võitjate parimad olid täna Eliise Hollas (13 punkti, +12) ja Aigi Jukk (14 punkti, +9). Kaotajatest kogus suurima punktisaagi (15) Kristiine Miilen. Teine kohtumine selles seerias toimub juba homme kell 13:00 Võrus.

Naiste meistrivõistluste veerandfinaalid peetakse kahe mänguvõiduni. Otse poolfinaalpääsu kindlustasid Naiste Balti Liiga põhiturniiri kaks parimat Eesti naiskonda - Kohila VK ja Tallinna Tehnikaülikool.