Purje lõi Soomes kahe minutiga kaks väravat

Ats Purje.
Ats Purje. Foto: Peeter Langovits

Jalgpallur Ats Purje lõi eilses Soome karikavõistluste viienda ringi kohtumises kaks väravat ja aitas oma koduklubil Kuopio Palloseural (KuPS) edeneda 16 parema hulka.

KuPS lõi veteranidest koosnevale HJK Töölöle juba avapoolajal viis väravat ja võitis lõpuks 8:0. Purje oli kolmanda ja neljanda tabamuse autoriks, tehes skoori 27. ja 28. minutil. Pärast esimest poolaega vahetati ta välja, vahendab Soccernet.ee.

Järgmises ringis on KuPSi vastaseks Espoo Honka, mäng toimub 16. aprillil. Enne seda, 12. aprillil alustab Purje leivaisa uut Soome kõrgliiga hooaega.