Vassiljevi koduklubi sai Venemaal üllatuskaotuse

Konstantin Vassiljev (esiplaanil) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (esiplaanil) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar sai Venemaa kõrgliiga 24. voorus üllatuskaotuse, kui jäi kodus alla Groznõi Terekile.

Permis 7500-pealise publiku ees peetud kohtumine oli küllaltki võrdne ja võimalustevaene. Heitluse ainus tabamus sündis 42. minutil, kui Oleg Ivanov tabelis 13. real paikneva Tereki seitsmendal real asetseva Amkari vastu ette viis, vahendab Soccernet.ee.

Võõrustajad üritasid teisel poolajal küll kolme vahetusega mängu muudatust tuua, kuid see neil ei õnnestunud ja nii tuli vastu võtta 0:1 kaotus. Konstantin Vassiljev alustas vahetuspingilt ja jäi sinna terveks mänguks.