Niit sai välishooaja avavõistlusel teise koha

Marek Niit.
Marek Niit. Foto: Margus Ansu

Sel nädalavahetusel peeti USAs Fayetteville'is traditsiooniline kergejõustiku kevadvõistlus, kus oli võistlemas ka Eesti sprinter Marek Niit, kes sai jooksudes kirja teise ja viienda koha.

Välishooaja avavõistluseks olnud võistluse 100 meetri jooksus jäi Niidu saagiks teine koht, eestlase ajaks oli 10,52. Esikoha võttis ameeriklane Wallace Spearmon, kes läbis 100 meetrit ajaga 10,50, Niidu järel sai kolmanda koha ameeriklane O'Shea Wilson (10,63).

Niit tegi kaasa ka 200 meetri jooksus, kui sai ajaga 21,36 viienda koha. Ka sel distantsil sai esikoha Spearmon (20,54), esikolmikusse mahtusid veel Jamaica esindaja Akheem Gauntlett (20,91) ning ameeriklane Marqueze Washinton (21,02).