Meistrite liiga: Real ja Chelsea pääsesid poolfinaali

Mariel Gregor
Marco Reus tähistab Reali vastu löödud väravat.
Marco Reus tähistab Reali vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas olid täna veerandfinaalide kordusmängudes vastamisi Londoni Chelsea ja Pariisi Saint-Germain ning Dortmundi Borussia ja Madridi Real. Täna said 2:0 võidud Chelsea ja Dortmund, kahe mängu kokkuvõttes pääsesid poolfnaali Real (üldskooriga 3:2) ja Chelsea (üldskooriga 3:3, ent võõrsil löödud värav andis neile edu).

Tänased mängud:

Londoni Chelsea - PSG 2:0 (Schürrle 32., Ba 87.)

(avamäng 1:3)

Dortmundi Borussia - Madridi Real 2:0 (Reus 24., 37.)

(avamäng 0:3)

Jalgpalli Meistrite liigas on täna veerandfinaalide kordusmängudes vastamisi Chelsea ja Pariisi Saint-Germain ning Dortmundi Borussia ja Madridi Real. Mängud algavad kell 21.45.

Selgunud on ka meeskondade algkoosseisud.

Dortmund: Weidenfeller; Piszczek, Friedrich, Hummels, Durm; Jojic, Kirch; Grosskreutz, Mkhitaryan, Reus; Lewandowski.

Real: Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao; Modric, Xabi Alonso, Illarramendi; Di Maria, Benzema, Bale.

Chelsea: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Luiz, Lampard; Willian, Oscar, Hazard; Eto'o.

PSG: Sirigu; Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell; Thiago Motta, Matuidi, Verratti; Lucas Moura, Cavani, Lavezzi.

Mängud on alanud!

8. minut: mängud on alanud rahulikult, pealelööke pole tehtud kummaski kohtumises.

Chelsea - PSG 0:0

10. minut: Chelsea teenib nurgalöögi, misjärel pääseb Ivanović ka löögile, ent eksib.

Dortmund - Real 0:0

19. minut: Dortmundil on hea võimalus, kui väravale lööb Mkhitaryan, ent eksib.

18. minut: Chelsea sunnitud vahetama, sest Hazard saab vigastada ja Schürrle sekkub tema asemel mängu.

Dortmund - Real 1:0

24. minut: Dortmund läheb Reali vastu juhtima. Värava autoriks Marco Reus.

Chelsea - PSG 1:0

32. minut: Andre Schürrle viib Chelsea samuti 1:0 juhtima! Eeltöö tegi David Luiz.

37. minut: Cahillil hea võimalus 2:0 tabloole tuua, ent mees eksib.

Dortmund - Real 2:0

37. minut: Reus lööb oma teise värava ja viib Dortmundi juba 2:0 juhtima!

Esimesed poolajad on lõppenud!

Teised poolajad on alanud!

Madrid vahetab - Isco mängu ja Illarramendi puhkama.

49. minut: Bale lööb peale, kuid Weidenfeller tõrjub.

Chelsea  - PSG 1:0

52. minut: taas on väravale lähedal Schürrle, kes seekord tabab latti.

58. minut: PSG teenib nurgalöögi ning Cavani saab peaga löögile, kuid pall lendab napilt mööda.

65. minut: mõlemal meeskonnal on viimastel minutitel olnud paar head võimalust, ent väravani pole siiski jõutud.

67. minut: taas on ohtlik Schürrle, kes saab korraliku löögi teha, ent PSG väravavaht tõrjub. Chelsea on teinud ka ühe vahetuse - Lampard välja, Ba sisse.

72 . minut: Cavani pääseb PSG kontrarünnakust ohtlikult löögile, kuid pall lendab napilt üle värava.

Dortmund  - Real 2:0

73 minut: Madrid vahetab - Casemiro sisse ja Di María puhkama.

77. minut: PSG mängu parim võimalus, kui Cavani saab suurepärase söödu ja jääb väravavahiga üks-üks olukorda, ent eksib. Chelsea vahetab mängu Torrese, Oscar puhkama.

85. minut: ka PSG vahetab - Marquinhos sisse ja Lucas puhkama.

Chelsea - PSG 2:0

87. minut: Ba viib Chelsea 2:0 juhtima!

94. Marquinhos lööb veel peale, ent pall läheb mööda.

Mõlemad kohtumised on lõppenud! Edasipääsu kindlustasid seega Londoni Chelsea ja Madridi Real.

Mängude eel:

Chelsea kaotas avakohtumise PSG-le 1:3, teises paaris oli avamängus võidukas Real, saades koduväljakul 3:0 võidu. Chelseal oli kahtluse all Samuel Eto'o mängimine, keda segab reielihase venitus, kuid mees on siiski algkoosseisus. Mängu peab vahele jätma Ramires. PSG-l peab samuti mängu pingilt vaatama Zlatan Ibrahimovic, sest ka teda vaevab reielihase venitus.

Veerandfinaali avamängus vigastada saanud Reali ründeäss Cristiano Ronaldo tegi eile küll kaasa meeskonna treeningu, ent lahkus teistest varem ja lonkas, mistõttu on portugallase osalemine kordusmatšis hetkel veel küsitav. Dortmundil on küsimärgi all Nuri Şahini kaasategemine, mängu peab vahele jätma Sebastian Kehl.