Ghana alistas MMi esimesest penaltist Serbia

Lõuna-Aafrika Vabariigis toimuva jalgpalli MMi tänases teises mängus alistas Ghana 1:0 Serbia.

Kohtumise ainsa värava lõi Asamoah Gyan 84. minutil penaltist. See oli ka tänavuse turniiri esimene 11 m karistuslöök. Serbia mängis alates 74. minutist vähemuses, kuna oma teise kollase kaardi teenis siis Aleksandar Lukovic.

D-alagrupi teises kohtumises lähevad täna õhtul vastamisi Saksamaa ja Austraalia.

Mängu käik:

-

Mäng käib!

3 min

Ghana teenib ohtlikust kohast karistuslöögi

4 min

Gyan lööb palli karistuslöögist üle värava

9 min

Serblased mängivad kavalalt karistuslöögi lahti, kuid tsenderdus siiski ebaõnnestub

14 min

Ghana teenib teise nurgalöögi, kuid tulemust see ei too

15 min

Asamoah lööb ohtlikult peale, kuid serblane lükkab palli üle otsajoone

18 min

Zigic teenib kohtumise esimese kollase kaardi

21 min

Ghana ründab ohtlikult, kuid praegu jääb veel lõppsooritusest natuke puudu

27 min

Serblased mängivad hästi karistuslöögi lahti, kuid Pantelic ei suuda karistusalas palli korralikult omaks võtta

29 min

Kolarovi karistuslöök lendab napilt ristnurgast mööda. Seis jätkuvalt 0:0

36 min

Serbia teenib oma esimese nurgalöögi

36 min

Serbia on suutnud palli enda käes hoida 51 % mänguajast ning Ghana 49 %

39 min

Stankovic üritab kaugelt. Kuigi pall lendab otse keskele, siis Ghana väravavaht ei suuda palli korralikult püüda

45 min

Esimesele poolajale lisatakse üks minut

45 min

Esimene poolaeg on läbi!

45 min

Käib teine poolaeg!

50 min

Mõlemad meeskonnad üritavad, kuid seni tulutult

54 min

Ghana ründab ohtlikult, kuid Ayewi pealöök lendab napilt mööda

55 min

Ghana teenib teise poolaja esimese nurgalöögi, kuid seis püsib sama

55 min

Aleksandar Kukovic teenib kollase kaardi

56 min

Ghana on teisel poolajal saanud mängu paremini käima ja rünnatakse ohtlikult

59 min

Omakorda tekitab nüüd Serbia paar phtlikku olukorda. Seis jätkuvalt 0:0.

60 min

Gyan saab ohtlikult peaga löögile ning pall läheb postist auti

62 min

Asamoah tulistab kaugelt, pall lendab siiski kindlalt mööda

62 min

Serbia vahetab. Nenad Milijas puhkama, Zdravko Kuzmanovic mängu

69 min

Zigic saab peaga löögile, kuid pall lendab kindlalt mööda

69 min

Serbia vahetab. Nikola Zigic pingile, Danko Lazovic mängu

73 min

Ghana vahetab. Kwadwo Asamoah pingile, Stephen Appiah mängu

74 min

Aleksandar Lukovic saab teise kollase kaardi ning peab väljakult lahkuma. Serbia jääb vähemusse.

76 min

Serbia vahetab. Milan Jovanovic puhkama, Neven Subotic mängu

79 min

Serbia ründab ohtlikult. Krasic saab heast kohast löögile, kuid pall lendab otse keskele ja Ghana väravavaht tõrjub

80 min

Serbia jätkab hästi. Vidic saab nurgalöögi järel peaga löögile, pall lendab siiski üle värava

82 min

Ivanovic tormab teravalt rünnakule ja lööb kaugelt peale, kuid pall lendab siiski üle