Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peeti täna kolm kohtumist ning platsil käis ka Eesti koondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani, kes pidi võõrsil tunnistama Malaga Unicaja paremust numbritega 95:85.

Mängu käik:

Mäng on lõppenud: kuigi Kanguri koduklubi teeb hea veerandaja, saab üllatuslikult kirja võidu Malaga,  kui Milano alistatakse seisuga 95:85. Kanguri saagiks jääb täna 24 mänguminutit, kaheksa punkti, üks lauapall ja üks korvisööt.

Kolmanda veerandaja järel on seis kodumeeskonna Malaga poolt vaadatuna 77:57. Kangur sel veerandajal platsil ei käinud.

Avapoolaja lõpuks on suutnud Malaga minna kohtumist 48:41 juhtima. Kangur on esimese 20 minuti jooksul teeninud mänguaega veidi üle 14 minuti ning panustanud selle jooksul kuue punkti, ühe lauapalli ja ühe korvisööduga.

Esimese veerandaja võidavad võõrustajad Malaga võistkonnast, seisuks 22:18. Kangur on platsil käinud veidi üle viie minuti, punkte on eestlase arvel seni kuus.

Kohtumine on alanud!

Teistes tänastes mängudes võitis Kaunase Žalgiris 87:80 Madridi Real ja Istanbuli Galatasaray alistas 64:55 Belgradi Partizani.