Arsenal jõudis tänu penaltiseeriale tiitlist võidu kaugusele

Arsenali mängijad rõõmustamas.
Arsenali mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Arsenali jalgpalliklubi astus eile sammu lähemale Inglise liiga selleaastasele karikasarja võidule, kui penaltiseeria järel kindlustati endale finaalikoht.

Arsenal mängis eilses poolfinaalis Inglismaa esiliigas oleva Wigan Athleticuga, kelle vastu jäädi hätta 63. minutil, kui Wigan läks Jordi Gomezi penaltist juhtima. Arsenal suutis aga 82. minutil viigistada, kui täpne oli Per Mertesacker.

Pärast viigiga lõppenud normaalaega mängiti ära ka lisaaeg, aga kuna rohkem väravaid ei skooritud, ootas ees penaltiseeria, mille Arsenal võitis 4:2.

Arsenali vastane selgub Hull City ja Sheffield Unitedi poolfinaali järel.