Tartu Santos alistas veerandfinaalis liiga võrra kõrgemal mängiva FC Kuressaare

FC Santose meeskond.
FC Santose meeskond. Foto: FC Santose koduleht

Evald Tipneri karikavõistlustel selgusid täna kaks poolfinalisti ning esimesena kindlustas endale selle koha Esiliiga B meeskond Tartu FC Santos.

Võõrsil esiliiga A meeskonna FC Kuressaarega mänginud Santos läks mängu juba üheksandal minutil juhtima, kui täpne oli Alar Arve. 63. mänguminutil sai omakorda jala valgeks Yuriy Vereshchak ning 75. minutil tõi Mikk Laas Santose poolt vaadatuna tabloole seisu 3:0. Kuressaare suutis küll ühe värava tagasi lüüa, kui 87. minutil sai jala valgeks Sander Laht, kuid rohkemaks võõrustajatel enam jaksu polnud ning nii jäi Santose võiduskooriks 3:1.

Teises tänases veerandfinaalis olid omavahel vastamisi Tallinna FC Infonet ja Tallinna FC Puuma, seisuga 2:0 jõudis poolfinaali Infonet.

Homme selgitavad poolfinaalipääseja Jõhvi FC Lokomotiv ning HÜJK Emmaste, otse jõudis poolfinaali Tallinna FC Levadia.