Morozov aitas koduklubi ühe jalaga Ungari karikafinaali

Igor Morozov.
Igor Morozov. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpalluri Igor Morozovi tööandja Debreceni VSC võitis Ungari karikasarja poolfinaali avamängus Diosgyöri 4:2.

Eesti koondise keskkaitsja koduklubi läks juba pooltunni möödudes kohtumist kahe väravaga juhtima, enne poolaja lõppu lõid mõlemad satsid ühe juurde, vahendas Soccernet.ee.

82. minutil oli Debrecen ees juba 4:1, kuid Diosgyör jättis üleminutite väravaga korduskohtumiseks endale siiski väikese lootuse. Morozov tegi kaasa kõik 90 minutit.

Ungari kõrgliigas liider Debrecen peab oma järgmise lahingu laupäeval Paksi SE-ga kell 17.00. Karikasarja poolfinaali korduskohtumine toimub 7. mail Diosgyöri koduplatsil.