Londoni Arsenal jätkab võitlust Meistrite liiga koha nimel

Arsenali mängijad väravat tähistamas.
Arsenali mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis eile hilisõhtul olulise võidu Londoni Arsenal, kes alistas koduväljakul 3:1 West Ham Unitedi. Tänu võidule tõusis Arsenal tabelis taas neljandaks ehk viimasele Meistrite liigasse viivale kohale.

Arsenal jäi eilses kohtumises kaotusseisu, kui Matt Jarvis viis 40. minutil West Hami juhtima. 44. minutil suutis Lukas Podolski kohtumise seisu viigistada ning 55. minutil viis Olivier Giroud juba Arsenali juhtima. 78. minutil vormistas Podolski teine värav kohtumise lõppseisu.

Arsenal kerkis nüüd 67 punktiga turniiritabelis neljandaks, viiendal kohal oleval Evertonil on 66 silma. Samas on Arsenalil jäänud pidada veel neli ning Evertonil viis kohtumist. Tabeliliider on 77 punktiga Liverpool.