Rock alustas veerandfinaali Valga vastu kindla võiduga

Mariel Gregor
Ventspils (sinises) ja Tartu Rock FIBA Eurochallange turniiril peetud kohtumises. Foto: Margus Ansu

Eesti korvpalli meistriliigas alustasid Tartu Ülikooli spordihoones veerandfinaalseeriat Tartu Rock ja Valga Maks&Moorits. Poolajaks oli Rock juhtimas 46:30 ning võitis kohtumise 82:57.

Rocki resultatiivseimana viskas Vincent Simpson 13 punkti ja andis 5 korvisöötu, 12 punkti lisas Kristen Meister. 11 punkti panustasid võitu Janar Talts, Tanel Kurbas, Timo Eichfuss.

Ferg Myrick oli 20 punkti ja 11 lauapalliga Valga edukaim.

Mängu eel:

Meeskonnad on sellel hooajal kohtunud viiel korral, sest Balti liigas kuuluti samasse alagruppi. Kõikides mängudes on kindla võidu võtnud Rock, vahendab basket.ee.

Omavahelised mängud: 5-0 Rockile
R15.11 Valga/Maks&Moorits - TÜ/Rock 60:87
R07.02 TÜ/Rock - Valga/Maks&Moorits 101:56
P06.04 Valga/Maks&Moorits - TÜ/Rock 64:82

L02.11 TÜ/Rock - Valga Maks&Moorits 93:50 (BBL)
L25.01 Valga Maks&Moorits - TÜ/Rock 57:87 (BBL)

Teistes paarides on mängudega juba alustatud: Tallinna Kalev juhib TTÜ KK vastu 2-1, Rakvere Tarvas juhib KK Pärnu vastu 2-0 ning BC Kalev/Cramo 1-0 TYCO Rapla vastu.

Sellel nädalal võib selguda esimene poolfinalist kui reedel kohtuvad kolmandat korda Rakvere Tarvas ja KK Pärnu. Mäng algab Rakvere Spordihallis kell 19:00.