Gareth Bale (vasakul) hetk enne Madridi Reali võiduvärava löömist.
Gareth Bale (vasakul) hetk enne Madridi Reali võiduvärava löömist. Foto: SCANPIX

Eile peeti Hispaania jalgpalli karikafinaal, milles kohtusid omavahel suured rivaalid Barcelona ja Madridi Real. Seisuga 2:1 viis sel aastal karika koju Real, kes võitis tänu Gareth Bale'i ilusale sooloväravale.

Real läks mängu juba 11. minutil juhtima, kui täpne oli Angel di Maria, ent 68. minutil tõi Barcelona poolt viiginumbrid tabloole Marc Bartra. Ilma Cristiano Ronaldota mänginud Madridi meeskonnale tõi võidu suurt vastutuskoormast kandnud Gareth Bale, kes pakkus suurepärase individuaalse soorituse ja lõi 85. mänguminutil võimsa soolovärava.