Portugal ja Elevandiluurannik mängisid väravateta viiki

Elevandiluuranniku mängijad.
Elevandiluuranniku mängijad. Foto: SCANPIX

Jalgpalli MMi teises kohtumises tegid väravateta viigi Elevandiluurannik ja Portugal. Mõlemal poolel olid omad võimalused, kuid neid ei suudetud realiseerida.

Elevandiluuranniku staarmängija Didier Drogba algkoosseisu ei kuulu. Portugali koondises ei alusta algkooseisus Pepe, kes hiljuti samuti vigastada sai. Need kaks meeskonda polnud omavahel enne tänast kordagi mänginud.

16:38

Portugali algkoosseis: Eduardo, Miguel, Ricardo Carvalho, Bruno Alves, Duda, Raul Meireles, Miguel Veloso, Simao, Deco, Cristiano Ronaldo, Hugo Almeida.

16:38

Elevandiluuranniku algkoosseis: Boubacar Barry, Kolo Toure, Emmanuel Eboue, Guy Demel, Siaka Tiene, Yaya Toure, Didier Zokora, Cheik Tiote, Aruna Dindane, Gervinho, Salomon Kalou.

17:00

Mäng algab!

17:04

Portugali ja Elevandiluuranniku mängijad saavad nautida mõnevõrra soodsamaid ilmastikutingimusi, kui eelmised mängijad - Port Elizabethis valitseb 12-kraadine ilm.

17:07

7. mänguminut: kohtunik määrab kollase kaardi Zokorale Ronaldo määrustevastase mahavõtmise eest.

17:07

Ronaldo lööb kaugelt peale, kuid löök tabab müüri.

17:09

Portugal saab nurgalöögi, kuid see ebaõnnestub.

17:11

11. minut: Ronaldo lööb kaugelt peale, kuid pall tabab posti. Hea sooritus!

17:14

Elevandiluurannikul hea võimalus skoor avada, kuid pall lendab meeter-paar mööda.

17:20

21. minut: Ronaldol ja Demelil läks sõnavahetuseks ja kohtunik annab mõlemale mehele kollase kaardi!

17:25

25. minut: Elevandiluurannik saab karistuslöögi, kuid pall lendab üle värava.

17:25

26. minut: Ronaldo üritab vasakult äärelt tsenderdada, kuid sööt ebaõnnestub.

17:27

Elevandiluurannik saab nurgalöögi.

17:32

33. minut: Portugal mängib ohtlikult Elevandiluuranniku värava all, väravani siiski ei jõuta.

17:35

Esimese poolaja lõpuni on jäänud kümme minutit, seis on ikka 0:0!

17:42

42. minut: Demel lööb paremalt äärelt kaugelt peale, kuid Portugali kaitsjad saavad õigel ajal jaole.

17:42

Elevandiluurannik saab nurgalöögi, kuid löök ei jõua adressaatideni.

17:45

45 minutit on täis tiksunud ja kohtunik lisab ühe minuti!

17:46

ESIMENE POOLAEG ON LÕPPENUD VÄRAVATETA VIIGIGA!

18:01

ALGAB TEINE POOLAEG!

18:03

Gervinho teeb Portugali värava ees head tööd, kuid löögini ei jõua.

18:04

Elevandiluurannik on teist poolaega väga aktiivselt alustanud.

18:07

Deco annab karistuslöögi, kuid pall ei jõua taas adressaatideni.

18:09

Initsiatiiv on selgelt Elevandiluuranniku poolel.

18:10

58. minut: Kalou lööb kaugelt peale, kuid Portugali väravavaht püüab palli.

18:11

Simao tuleb väljakule, Danny välja.

18:14

Ohtlik löök Liedsonilt, kuid väravavaht püüab kindlalt.

18:14

Elevandiluurannikul hea võimalus skoor avada, kuid Portugali kaitsjad teevad head tööd.

18:15

60. minut:Gervinho saab peaga löögile, kuid pall lendab üle värava!

18:16

Cristiano Ronaldo tsenderdab värava ette, kuid Elevandiluuranniku kaitsjad saavad jala vahele.

18:17

Portugal teeb vahetuse: Deco tuleb ära, Tiago tema asemele.

18:18

Vihma hakkas sadama!

18:20

Drogba tuleb varsti väljakule...

18:21

66. minut: Drogba tuleb Kalou asemel väljakule.

18:24

Ronaldo mängib Simaoga Elevandiluuranniku värava all seina, aga paraku tulemuseni see ei vii.

18:25

Elevandiluurannik saab oma viienda nurgalöögi, kuid portugallased löövad palli puhtaks.

18:25

Vihmasadu tugevneb!

18:25

Ohtlik olukord portugallaste värava all, kuid Gervinhole vilistatakse suluseis.

18:26

71. minut: Simao annab nurgalöögi!