Hannover napsas võidu

Mariel Gregor
Leon Andreasen (paremal).
Leon Andreasen (paremal). Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli meistriliiga 31. vooru avamängus sai eile võidurõõmu tunda Hannover, kes alistas võõrsil 3:2 Frankfurti.

Kõik Hannoveri väravad tulid esimesel poolajal, kui täpsed olid Leon Andreasen, Lars Stindl ja Didier Ya Konan. Esimese 45 minuti jooksul sai tabamuse kirja ka Frankfurt, kelle eest sai jala valgeks Martin Lanig, vahendab Soccernet.ee.

Kodumeeskond otsis pärast Alexander Meieri tabamust meeleheitlikult viigiväravat, kuid Armin Veh' mehi ei päästnud isegi viis lisaminutit.

Hannoveri võit tähendas, et meeskond tõusis 12. kohale, vaid koht eespool on tänane vastane Frankfurt, kellega on tabelisse kogutud ka täpselt sama palju punkte, kuid halvem väravatevahe annab 11. tabelirea Frankfurtile.

Bundesliga jätkub homme, kui kavas on kuus mängu.