Bolt kiitis Bale´i iluväravat: iga sprinter oleks sellise tabamuse üle uhke

Mariel Gregor
Usain Bolt.
Usain Bolt. Foto: SCANPIX

Gareth Bale´i iluvärav tõi Madridi Realile Hispaania jalgpalli karikafinaalis 2:1 võidu FC Barcelona üle. Bale´i väravat kiitis ka kuuekordne sprindi olümpiavõitja Usain Bolt.

«See oli suurepärane värav,» sõnas Bolt Hispaania spordilehe Marca vahendusel.

«Bale näitas kaitsest möödumisel head kiirust ning külma närvi, lüües palli väravavahi jalge vahelt väravasse.»

«Iga sprinter maailmas tunneks sellise tabamuse üle uhkust,» lisas Bolt.

Real läks mängu juba 11. minutil juhtima, kui täpne oli Angel di Maria, ent 68. minutil tõi Barcelona poolt viiginumbrid tabloole Marc Bartra. Ilma Cristiano Ronaldota mänginud Madridi meeskonnale tõi võidu suurt vastutuskoormast kandnud Bale, kes pakkus suurepärase individuaalse soorituse ja lõi 85. mänguminutil võimsa soolovärava.