Vassiljev Venemaal taas põhikoosseisus

Konstantin Vassiljev (esiplaanil) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (esiplaanil) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev kuulus uue peatreeneri käe all taas Permi Amkari põhikoosseisu, ent sellest hoolimata tuli vastu võtta kaotus.

Amkar võõrustas kodus Uralit ning kaotas vastaste 67. ja 83. minuti väravatest 0:2. Algkoosseisus alustanud Vassiljev vahetati puhkama 85. minutil kolmanda vahetuse käigus, kirjutab Soccernet.ee.

Liigatabelis on Amkar 26 mängust kogutud 36 punktiga seitsmes, kuid võib koha võrra langeda, kui nende selja taga asuv Rostov selles voorus võitma peaks. Ural on 27 silmaga praegu 11. real.