Liverpool astus suure sammu tiitli suunas

Liverpool teenis järjekordse võidu.
Liverpool teenis järjekordse võidu. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis järjekordse võidu FC Liverpool, kui võõrsil alistati 3:2 Norwich City.

Liverpool asus kohtumist 4. minutil juhtima, kui tabamuseni jõudis Raheem Sterling. 11. minutil suurendas Liverpooli eduseisu Luis Suarez, kes on nüüd sel hooajal löönud Premier Leagues 30 väravat.

54. minutil vähendas Norwichi kaotusseisu Gary Hooper. 62. minutil suurendas taas Sterling Liverpooli eduseisu. Kohtumise lõppseisu vormistas Robert Snodgrassi tabamus 77. minutil.

Kolm vooru enne hooaja lõppu on Liverpoolil koos nüüd 80 punkti. Teisel kohal oleval Chelseal on 75 silma, kaks kohtumist vähem pidanud Manchester City’l on kolmandana 71 punkti.

Viimati 1990. aastal Inglismaa meistriks kroonitud Liverpool kohtub järgmises voorus nüüd koduväljakul Chelseaga. Seejärel mängitakse võõrsil Crystal Palace’iga ning hooaja viimases matšis võõrustatakse Newcastle Unitedit.