Voskoboinikovi koduklubi sai Hiina esiliigas kindla kaotuse

Vladimir Voskoboinikov.
Vladimir Voskoboinikov. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallikoondislase Vladimir Voskoboinikovi tööandja Qingdao Hainiu pidi Hiina tugevuselt teises liigas vastu võtma 0:4 kaotuse.

Tianjin Songjiani vastu mängides jäi Hainiu kaotusseisu kümnendal minutil ja veel enne poolajapausi löödud kaks väravat tegid seisuks juba 0:3. Teisel kolmveerandtunnil lisasid vastased veel ühe ja lõpuvile kõlades seisis tablool 0:4 kaotus, vahendas Soccernet.ee.

Voskoboinikov ise sai kirja täismängu.

Pärast kuut mänguvooru asub eestlase koduklubi Hiina esiliigas seitsmendal kohal, vastane tõusis aga viiendaks.