FC Barcelona lõpetas pika kaotusteseeria

FC Barcelona mängijad väravat tähistamas.
FC Barcelona mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

FC Barcelona lõpetas eile hilisõhtul kolm mängu kestnud kaotusteseeria, kui Hispaania liiga kohtumises alistati koduväljakul 2:1 Athletic Club.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel asus juhtima Athletic, kui 50. minutil jõudis tabamuseni Aduriz. 72. minutil suutis Pedro kohtumise seisu viigistada ning 74. minutil vormistas Barcelona võidu Lionel Messi.

Neli vooru enne hooaja lõppu hoiab Hispaania liigas 85 punktiga esikohta Madridi Atletico, Barcelona on 81 silmaga teine ning ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Real 79ga kolmas.