Reim: kahjuks lõime vähe võimalusi

Oliver Lomp
Modestas Stonys (keskel)
Modestas Stonys (keskel) Foto: Artur Sadovski

Eesti jalgpalli meistriliigas Narva Transiga 1:1 viigistanud FC Flora peatreener Martin Reim tõdes, et tema hoolealused lõid liiga vähe šansse skoorimiseks.

«Teisel poolajal küll survestasime korralikult, kuid otseseid väravamomente kahjuks ei loonud,» nentis Reim.

Kusjuures kohtumist asus just Trans 11. minutil Danijus Saulenase tabamusest juhtima.

28. minutil sündis aga omapärasemaid tabamusi, mis meistriliigas viimasel ajal on juhtunud. Valeri Minkeneni tsenderduse järel suunas Stanislav Kitto palli oma värava latti, kust see põrkas vastu puurilukk Modestas Stonyst ning sealt üle joone – 1:1.

«Eks meil oli omajagu õnne ka,» tunnistas Reim.

Nüüd siirduvad meistriliiga meeskonnad kahenädalasele pausile – Reimi sõnul kulub väike vaimne puhkus marjaks ära.

TABLOO
FC Kuressaare – FC Levadia 0:7, Sillamäe – Lootus 3:1, Kalju – Tammeka 1:1, Paide – Viljandi 2:0, Flora – Trans 1:1
Tabeliseis: 1. Levadia 43 punkti, 2. Flora 41, 3. Trans 41, 4. Sillamäe 30, 5. Kalju 29, 6. Tammeka 23, 7. Kuressaare 14, 8.Viljandi 11, 9. Lootus 9, 10. Paide 8