Uruguay alistas LAVi 3:0

Uruguay mängijad värava järel juubeldamas.
Uruguay mängijad värava järel juubeldamas. Foto: SCANPIX

Jalgpalli MMi tänases viimases kohtumises alistas Uruguay 3:0 Lõuna-Aafrika Vabariigi. Forlan viis 24. minutil Uruguay 1:0 juhtima, 80. minutil suurendas Forlan penaltist Uruguay edu 2:0ni! Neljandal lisaminutil vormistas Alvaro Pereira Uruguay 3:0 võidu!

Algkoosseisud

LAV: Itumeleng Khune, Siboniso Gaxa, Aaron Mokoena, Bongani Khumalo, Tsepo Masilela, Siphiwe Tshablala, Kagisho Dikgacoi, Steven Pienaar, Renielwe Letsholonyane, Teko Modise, Katlego Mphela.

Uruguay: Nestor Muslera, Jorge Fucile, Diego Lugano, Diego Godin, Alvaro Pereira, Maxi Pereira, Diego Perez, Egidio Arevalo, Edison Cavani, Luis Suarez, Diego Forlan:

Mängu käik:

21:34

LAV pole kaotanud 14 mängu järjest, kas täna tuleb 15. mäng?

21:37

Furlan lööb karistuslöögi...

21:39

ent Pienaar tormas liiga vara pallile vastu ja sai kollase. Karistuslöök tuleb kordamisele.

21:39

Teisel korral lööb Forlan müüri.

21:40

Suarez pääseb löögile, kuid pall lendab väravast mööda.

21:41

Uruguayl taas ohtlik rünnak, ent Fucile löök lendab väravast mööda.

21:47

Tshablala lööb kaugelt peale, kuid ebaõnnestunult.

21:49

LAVil ohtlik rünnak, kuid Tshabalala löök lendab üle värava.

21:52

Pallivaldamisprotsent 51:49 LAVile.

21:54

Tshabalala lööb üsna ohtliku karistuslöögi.

21:56

Suarez lööb peale, ent Khuane on väravas kindel.

21:57

24. minut: Forlan viib suurepärasest kauglöögist Uruguay juhtima! Seis on 1:0 Uruguay kasuks!

22:07

33. minut: Suarez tabab küljevõrku

22:11

Mängu tempo on selgelt alla läinud.

22:11

38 minutit on mängitud.

22:15

Dikgacoi saab teise kollase kaardi ja tal jääb järgmine mäng nüüd vahele.

22:17

Riose lööb kaugelt peale, kuid löök lendab kõrgelt üle värava.

22:18

ESIMENE POOLAEG ON LÄBI!

22:35

JA ALGAB TEINE POOLAEG!

22:37

Suarez teeb vasakult äärelt hea eeltöö, kuid ükski Uruguay mängija ei jõua pallini.

22:39

Uruguay saab karistuslöögi.

22:40

Suarez läks väga hästi värava alla, LAVi kaitsjad võtsid ta maha, kuid kohtunik midagi määrustevastast ei näinud.

22:43

Uruguaylt taaskord üks ohtlik rünnak!

22:43

Uruguayle nurgalöök, kuid see ebaõnnestub.

22:51

Modis lööb kaugelt peale, kuid see ebaõnnestub.

23:03

74. mänguminut on käimas!

23:04

Kas tuleb 11-meetri karistuslöök?

23:05

LAVi väravavaht saab punase kaardi, sest tõmbas Suareze maha.

23:08

Uueks väravavahiks tuleb Josephs. Karistuslöögi annab Forlan!

23:09

Forlan lööb palli kindlalt sisse, otse ristnurka!! Temast saab esimene mängija, kes MM-finaalturniiril kaks väravat on löönud. Seis on 2:0 Uruguay kasuks!