Moskva CSKA purustas Panathinaikose ja jõudis Euroliiga Final Four turniirile

Moskva CSKA ja Ateena Panathinaikose vaheline veerandfinaal.
Moskva CSKA ja Ateena Panathinaikose vaheline veerandfinaal. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas selgus täna kolmas Final Four turniirile jõudja, kui Moskva CSKA alistas veerandfinaalseeria viiendas mängus kindlalt 74:44 Ateena Panathinaikose.

CSKA võitis avaveerandi 18:10 ja oli poolajaks juhtimas 35:21. Edu sisse mänginud Moskva meeskond ei andnud enam initsiatiivi ära ja lõpuks vormistati kindel 74:44 võit.

Võitjate parimana viskas Sasha Kaun täna 18 punkti, Panathinaikose poolt vastas James Gist 11 silmaga.

Juba varem on Final Four turniirile pääsu kindlustanud Tel Avivi Maccabi ning Barcelona. Neljanda poolfinalisti selgitavad täna õhtul Madridi Real ja Piraeusi Olympiacos, seis on seerias 2:2 viigis.