Infonet alistas kindlalt Tallinna Kalevi ja tõusis liidrite sekka

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Postimees.ee

Eesti meeste jalgpalli meistriliigas peeti täna üks kohtumine, milles Infonet alistas kindlalt 6:0 Tallinna Kalevi.

Konstantin Nahk avas väravaarve 14. mänguminutil ja avapoolaja lõpuks oli tablool 2:0, kui 29. minutil sai jala valgeks ka Jevgeni Harin. Teisel poolajal tõi tabloole seisu 3:0 Marten Saarlas, ülejäänud kolm väravat läksid Manucho arvele (57., 69. ja 89. mänguminutil).

Infonet tõusis kolme võidupunktiga hetkel tabeli liidrite hulka ning neil on sarnaselt Sillamäe Kalevi, Flora ja Nõmme Kaljuga koos 17 punkti.

Üheksanda vooru mängud jätkuvad homme, Postimees vahendab otsepilti Tallinna Levadia ja Narva Transi vahelisest mängust, mis algab kell 19.00.