Sillamäe ja Flora mängisid viiki, tabelitipp äärmiselt tihe

FC Flora poolehoidjad
FC Flora poolehoidjad Foto: Peeter Langovits

Jalgpalli Eesti meistriliiga tipp püsib põnev ja ühtlane. Liidrite lahingus tegid omavahel 1:1 viigi Tallinna FC Flora ja Sillamäe Kalev. Sellest võivad omakorda kasu lõigata rivaalid Nõmme Kalju ja Levadia.

Sillamäe läks pärast Flora kaitse eksimust 29. minutil Jaroslav Kvasovi tabamuse järel juhtima. Teisel poolajal õnnestus kodumeeskonnal pärast pikka pressingut viigistada, kui Flora värava lõi 79. minutil Albert Prosa.

Nii Floral kui ka Sillamäe on üheksa mängu järel kogutud 18 punkti. 15 punkti peal olev Levadia kohtub täna kell 19 aga Narva Transiga ning võib võidu korral tõusta liidritega samale pulgale. Nõmme Kalju peab oma kohtumise esmaspäeval Tammekaga.