Anier ja Motherwell hävisid lähirivaali vastu

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Motherwell, Facebook

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas kaotas Henri Anieri koduklubi suurelt 1:5 Dundee Unitedile.

Motherwelli mäng oli liimist lahti ning juba kaheksandal minutil jäädi kaotusseisu. Poolajaks läks Dundee 2:0 juhtima ning algkoosseisus alustanud Anier vahetati veerandtunnisel pausil välja. Teisel poolajal ei õnnestunud Motherwellil aga mängu muutust tuua ning vastased lõid veel kolm tabamust. Motherwelli auvärava sepistas kolm minutit enne mängu lõppu Lionel Ainsworth.

Motherwell hoiab hetkel liigatabelis 61 punktiga kolmandat kohta. Neljandal kohal olev Dundee on pärast tänast võitu kogunud 57 punkti.