Juventus jätkab jahti sajale punktile

Juventuse meeskonna mängijad rõõmustamas.
Juventuse meeskonna mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Juventuse jalgpalliklubi oli Itaalia kõrgliigas võõral väljakul väljalangemisheitelaja Sassuolo vastu äärepealt libastumas, ent suutis kaotusseisu kindlaks võiduks pöörata.

Külalised, kes ei ole veel oma Serie A tiitlit kindlustanud, jäid juba 9. minutil kaotusseisu, kui Simone Zaza nende väravavõrku sahistas, kuid väikeklubi, kes hädasti punkte vajab, jäi lõpuks neist ilma, vahendas Soccernet.ee.

Carlos Tevez viigistas poolajaks seisu ning Claudio Marchisio ja Fernando Llorente väravad teisel poolajal andsid Juventusele 3:1 võidu.

Kolm vooru enne hooaja lõppu vajab Juventus veel 7 punkti, et ületada 100 punkti piir. Tiitel võidakse kindlustada eesoleval nädalavahetusel.