Mehhiko alistas 2:0 ilmetult mänginud Prantsusmaa

Jalgpalli MM-finaalturniiril alistas Mehhiko tänases viimases kohtumises A-alagrupis 2:0 1998. aasta maailmameistri Prantsusmaa.

Võitjate poolel olid täpsed vahetusest sekkunud Javier Hernandez 64. minutil ja Cuauhtemoc Blanco 79. minutil penaltist.

A-alagrupis on kahe vooru järel Uruguayl ja Mehhikol kirjas neli punkti ning Prantsusmaal ja Lõuna-Aafrika Vabariigil üks punkt.

Mängu käik:

Mäng käib!

3 min

Mehhiko ründab teravalt ja pall maandub ka postis. Siiski vilistatakse suluseis

3 min

Prantsusmaa teenib esimese nurgalöögi

4 min

Guillermo Franco teenib kollase kaardi

8 min

Vela avaneb hästi ja saab ka söödu hästi kätte, kuid löök lendab kindlalt üle värava

27 m

Salcido näitab taas üles teravust. Siiski ei õnnestu tal terava nurga alt Llorist üle mängida

40 m

Palli valdamine on võrdne. Mõlemad on enda käes suutnud palli hoida 50 % mänguajast

45 m

Anelka kauglöök on Mehhiko väravavahile kerge saak

45 m

Esimesele poolajale lisatakse üks minut

45 m

Toulalan teenib kollase kaardi. Kuna ta sai ka esimeses kohtumises kollase, siis peab ta alagrupiturniiri viimase mängu vahele jätma

49 m

Hector Moreno saab kollase kaardi. Mehhiklastele on see täna juba kolmas kollane kaart

85 m

Mäng läheneb vaikselt lõpule ja tundub, et prantslased on juba olukorraga leppinud

90 m

Mänguaeg on täis tiksunud ning käivad lisaminutid

90 m

Mäng läbi. Mehhiko on võitnud 2:0

Mõlemal meeskonnal on enne tänast kohtumist A-alagrupis kirjas üks punkt (Prantsusmaa viigistas esimeses voorus 0:0 Uruguayga ning Mehhiko 1:1 Lõuna-Aafrika Vabariigiga).

A-alagruppi juhib praegu Uruguay, kellel on kahe mänguga kirjas neli punkti. Eile õhtul alistasid nad mäletatavasti 3:0 Lõuna-Aafrika Vabariigi.