Mošnikov vahetas Hunti, Rüütli kaotas taas

Mariel Gregor
Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis
Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis Foto: Liis Treimann

Kahe Eesti jalgpallikoondislase koduklubi Kõzõlorda Kaisar ei suutnud Kasahstani kõrgliigas tabeli punase laterna Semey Spartaki vastu enamat 1:1 viigist.

Kaisar läks 57. minutil juhtima, aga lasi 73. minutil vastastel viigistada, vahendab Soccernet.ee. Rimo Hunt kuulus põhikoosseisu ja vahetati 81. minutil kaasmaalase Sergei Mošnikovi vastu välja. Kaisar paikneb liigatabelis üheksa vooru järel kaheksandal kohal, aga neljas positsioon on vaid ühe punkti kaugusel.

Endise Eesti koondise peatreeneri Tarmo Rüütli juhendatav Pavlodari Irtõš sai neljanda järjestikuse kaotuse, jäädes 0:3 alla Kostanai Tobolile. Irtõš on hetkel kümnendal kohal.