Amkar ja Vassiljev kaotasid, Pareiko koduklubi ähvardab esiliiga

Sergei Pareiko.
Sergei Pareiko. Foto: SCANPIX

Nii Konstantin Vassiljev ja Permi Amkar kui ka Sergei Pareiko ja Nižni Novgorodi Volga tunnistasid 28. voorus kaotusekibedust, vahendab soccernet.ee.

Suure Moskva CSKAga mänginud Amkar suutis poolajale küll kaotusseisust välja tulles 1:1 viigiseisuga minna, kuid teisel poolajal korjati enda puurist veel kaks palli. Vassiljev sekkus mängu 59. minutil 1:2 kaotusseisus.

Krasnodari Kubani  võõrustanud Volga kaotas 15. minuti tabamusest 0:1, Pareiko tegi tavapäraselt postide vahel kaasa täismängu. Eriti kurvas seisus on eelviimasel ehk 15. positsioonil olev Volga, väljalangemistsooni kohal paiknevast Pareiko kunagisest tööandjast Tomski Tomist lahutab neid neli punkti.