Keerlese ja Soku koduklubide hooajad said kiire lõpu

Rait Keerles.
Rait Keerles. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Rumeenia korvpalli meistriliigas langesid konkurentsist Sten-Timmu Soku ja Rait Keerlese koduklubid.

Sokk ja Craiova kaotasid veerandfinaalis kindlalt 0:3 Oradea Municipali meeskonnale, kelle ridadesse kuulub ka hetkel vigastatud Reinar Hallik. Viimase kolmanda mängu kaotas Craiova 53:85, Soku arvele jäi 24 mänguminutit ja mitte ühtegi punkti.

Keerlese kodumeeskond Rovinari Energia kaotas 0:3 Ploiesti Asesoftile. Viimases mängus tunnistati vastaste 69:87 paremust, Keerles viskas 12 minutiga 7 punkti ja võttis maha 5 lauapalli.