Ojamaa lõi posti ning Legia sai võidulisa

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Varssavi Legia Facebooki leht

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa kodklubi Varssavi Legia astus täna järjekordse sammu Poola meistritiitli suunas, kui võõral väljakul võideti 1:0 Gdanski Lechiat.

Kohtumise ainsa värava lõi Ondrej Duda 72. minutil. Väravale eelnenud olukorras tabas Ojamaa vastaste väravaposti. Eestlane vahetati puhkama kohtumise 90. minutil. Lisaks teenis Ojamaa ka kollase kaardi.

Põhihooaja võitnud Legia püsib liidrikohal ka kaheksa meeskonna osalusel peetavas finaalfaasis. Enne viimast seitset mängu jagati kõigi meeskondade kogutud punktid kahega ning kõik peavad omavahel veel ühe kohtumise. Legial on hetkel kirjas 38 punkti. Teisel kohal on Poznani Lech 30 punktiga, kuid neil on üks mäng vähem peetud.