Karm hinnang Suarez’ile: nutmise eest tuleks määrata kolmemänguline keeld

Liverpooli kapten Steven Gerrard (vasakul) lohutab nutvat Luis Suarez't.
Liverpooli kapten Steven Gerrard (vasakul) lohutab nutvat Luis Suarez't. Foto: SCANPIX

Liverpool viigistas eile Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel 3:3 Crystal Palace’iga ning andis sellega tiitliheitluses Manchester City’le suure eelise. Veel 11 minutit enne matši lõppu juhtis Liverpool 3:0 ning pärast katastroofilisi viimaseid minuteid võis väljakul näha pisarates Luis Suarez’t. Stoke City kaitsja Robert Huthi sõnul on selline käitumine aga lubamatu.

Jõulise mängijana tuntud Huth leidis pärast kohtumist, et väljakul nutmise eest oleks paras määrata mängukeelde. «Olen endiselt seisukohal, et väljakul nutmise eest tuleks määrata kolmemänguline keeld,» teatas Huth Twitteris.