Brasiilia kindlustas võiduga Elevandiluuranniku üle edasipääsu

Jalgpalli MM-finaalturniiri tänase päeva viimases mängus alistas viiekordne maailmameister Brasiilia G-alagrupis 3:1 Elevandiluuranniku ja kindlustas sellega edasipääsu kaheksandikfinaali.

Brasiilia asus juhtima 25. minutil Luis Fabiano väravast, sama mees lõi 50. minutil ka teise värava. Kuigi videokordusest on näha, et Fabiano mängis enne värava löömist kaks korda käega, otsustas kohtunik siiski värava lugeda. Kolmanda värava lõi Elano 62. minutil. Elevandiluuranniku eest lõi värava Didier Drogba 79. minutil.

Kohtumise lõpp läks üsna tuliseks. 66. minutil sai Elano vigastada ja pidi mängust lahkuma, pärast seda hakkasid meestel emotsioonid üle pea keema ja lõpuminuteil läks üsna korralikuks rüsinaks, mille tulemusel teenis Kaka väikese vahega kaks kollast kaarti ja pidi 88. minutil platsilt lahkuma. Ühtlasi tähendab see, et järgmise mängu peab Kaka vahele jätma.

Brasiilia on kuue punktiga G-alagrupis kindel liider, Elevandiluurannikul ja Portugalil on mõlemal üks punkt. Viimases voorus mängib Brasiilia Portugaliga ja Elevandiluurannik Põhja-Koreaga.

MÄNGU KÄIK:

Algkoosseisud:

Brasiilia: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Juan, Michel Bastos, Elano, Gilberto Silva, Felipe Melo, Kaká, Luis Fabiano, Robinho.

Elevandiluurannik: Boubacar Barry, Guy Demel, Kolo Touré, Didier Zokora, Siaka Tiéné, Cheik Tioté, Yaya Touré, Emmanuel Eboué, Gervinho, Didier Drogba, Salomon Kalou.

Kohtumine on alanud!!

1. minut: Robinho lööb kaugelt peale, aga läheb üle värava

4. minut: karistuslöök Elevandiluurannikul, aga läheb üle otsajoone

12. minut: Elevandiluurannik teenib taas karistuslöögi, seda läheb andma Drogba

13. minut: Drogba lööb kõrgelt üle värava

14. minut: Elevandiluurannikul jälle karistuslöög, seekord saab kaitse palli ära löödud

15. minut: nüüd saab Elevandiluurannik väga heast kohast karistuslöögi, pall tuleb ohtlikult värava alla, aga Cesar lööb palli rusikatega minema

18. minut: nurgalöök Brasiiliale, Silva pääseb ka löögile, aga see läheb otse kaitsjatesse. Seejärel lööb peale Robinho, aga üle värava

20. minut: ja taas Brasiiliale nurgalöök, see läheb täpselt väravavahile

25. minut: Luis Fabiano viib Brasiilia 1:0 juhtima!!

27. minut: nurgalöök Brasiiliale, kaitse lööb palli trahvikastist välja

31. minut: Tiene teenib kollase kaardi

37. minut: Demel lööb palli Cesarile otse sülle

38. minut: Brasiilia värava all käib üsna korralik sagin, aga väravat ei õnnestu Elevandiluurannikul siiski lüüa

38. minut: Eboue lööb kaugelt peale, aga Cesar püüab

41. minut: Eboue lööb peale, aga napilt väravast mööda

44. minut: mäng seisis mõnda aega, sest Tiene sai vigastada ja lebas väljaku

45. minut: Brasiilial on hea võimalus, aga Barry saab palli ilusti kätte

Kohtunik lisas ühe minuti.

Esimene poolaeg on läbi!!

Teine poolaeg algas!

50. minut: Luis Fabiano viib Brasiilia 2:0 juhtima!!

54. minut: Drogba pääseb peaga löögile, aga pall läheb napilt väravast mööda

54. minut: Elevandiluurannik teeb vahetuse, Dindane võetakse pingile, mängu tuleb Gervinho

56. minut: Tiote lööb kaugelt peale, aga läheb väravast mööda

Videokordusest on näha, et Fabiano mängis enne värava löömist käega...

60. minut: Elano lööb kaugelt mööda, aga pall läheb väravast mööda

62. minut: Kaka pääseb löögile, aga Barry tõrjub

62. minut: Elano viib Brasiilia 3:0 juhtima!!

66. minut: Elano on nüüd väljakul pikali, tõenäoliselt ei saa ta enam mängu jätkata

67. minut: Elano viiakse kanderaamil väljakult minema

67. minut: Elano asemel tuleb mängu Alves

68. minut: Elevandiluurannik teeb teise vahetuse, Kalou võetakse pingile ja Keita tuleb mängu

69. minut: Eboue jõuab ohtlikult Brasiilia trahvikastini, aga Cesar tuleb õigel ajal välja ja võtab palli kinni

70. minut: Maicon pääseb löögile, aga lööb väravast mööda

71. minut: Elevandiluurannik teenib nurgalöögi, aga see ebaõnnestub

72. minut: Elevandiluurannik teeb viimase vahetuse, Romaric tuleb sisse ja Eboue võetakse välja

72. minut: Romaric pääseb kohe ka löögile, aga Cesar tõrjub

75. minut: Alves lööb kaugelt peale, otse Barryle sülle

75. minut: Keita teenib kollase kaardi, Bastos on murul pikali

Aga mäng läheb edasi.

78. minut: nurgalöök Brasiiliale, aga pall lüüakse kohe trahvikastist ära

79. minut: Drogba lööb peaga palli väravasse!! Seis 3:1!

85. minut: väljakul tekib väike kähmlus, selle tulemusel teenib Yaya Tourega sõnelenud Kaka kollase kaardi

86. minut: Tiote teeb Luis Fabiano vastu vea ja teenib kollase kaardi

87. minut: meestel hakkavad vist emotsioonid vaikselt üle keema

Lähebki väljakul tõsiseks rüseluseks!

Keita on väljakul pikali, Kaka tegi tema vastu vea

88. minut: Kaka teenib teise kollase ja peab väljakult lahkuma!!

89. minut: Elevandiluurannikul nurgalöök, brasiillased löövad palli trahvikastist minema

Kohtunik lisab kolm minutit

92. minut: Elevandiluurannikul hea võimalus, aga Cesar tõrjub

93. minut: Brasiilia teeb vahetuse, Robinho võetakse välja ja Ramires tuleb mängu

94. minut: karistuslöök Brasiiliale, Alves lööb Barryle sülle