Pareiko koduklubi langes Venemaal esiliigasse

Sergei Pareiko pidi täna väravast välja võtma kaks palli.
Sergei Pareiko pidi täna väravast välja võtma kaks palli. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Eesti koondise väravavahi Sergei Pareiko koduklubi Nižni Novgorodi Volga võõrsil 0:2 Grožnõi Terekile. Kaotus tähendab Volga jaoks seda, et tuleval hooajal tuleb meeskonnal pallida Venemaa esiliigas.

Tereki poolel oli täna 74. minutil täpne Oleg Ivanov ja 90.+2. minutil Jeremy Bokila. Pareiko tegi Volga eest kaasa terve kohtumise.

Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar kaotas täna aga võõrsil 0:1 Moskva Spartakile. Kohtumise ainsa värava lõi matši 31. minutil Yura Movsisjan. Vassiljev tegi täna kaasa terve mängu.

Enne viimast vooru hoiab Amkar 37 punktiga üheksandat kohta. Volga on 21 silmaga eelviimane ehk 15. 14. positsioonil olev Samaara Krõlja Sovetov edestab Volgat viie punktiga ja seega pole Pareiko tööandjal võimalik tabelis enam kõrgemale tõusta.