Liivak tähistas koondisekutset väravaga

Mariel Gregor
Frank Liivak.
Frank Liivak. Foto: Mihkel Maripuu

Eile jalgpallikoondise maavõistluseks Gibraltariga koondisekutse teeninud Frank Liivak tähistas seda täna väravaga, skoorides Napoli Primavera 3:2 võidumängus Rappresentativa Ostuni üle.

Apulia regiooni sõprusturniiri avapäeval kohaliku meeskonnaga kohtunud Napoli Primavera asus 35. minutil just Liivaku läbi kohtumist juhtima, vaid kolm minutit hiljem kahekordistati eduseis, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal lubati aga vastasel kiiresti üks tagasi lüüa ja mäng pingeliseks muuta. Surve tõi tulemuse 74. minutil, kui tabloole kirjutati seisuks juba 2:2.

Otsustav sõna jäi siiski Napolile, 89. minuti võiduvärav jättis kolm punkti Liivaku tööandjale.