Viimast tiitlit jahtiva Selänne koduklubi edasipääsu otsustab seitsmes mäng

Peep Pahv
Teemu Selänne.
Teemu Selänne. Foto: SCANPIX

Soome jäähokilegend Teemu Selänne kaotas koos oma koduklubi Anaheimiga Stanley Cupi teise ringi seeria kuuendas mängus Los Angeles Kingsile 1:2 ja peab edasipääsu püüdma otsustavas seitsmendas mängus.

Koduväljakul mänginud Los Angeles pääses Jake Muzzini ja Trevor Lewise väravatest juhtima. Kyle Palmieri vähendas küll teise kolmandiku lõpus vahe minimaalseks, kuid viimasel kolmandikul enam kumbki meeskond väravani ei jõudnud.

Seeria otsustav kohtumine peetakse Eesti aja järgi ööl vastu laupäeva Anaheimis.

Oma seerta seitsmenda mängu pidasid juba Montreal ja Boston. 3:1 võidu ja edasipääsu sai võõrsil mänginud Montreal.